Haber

Atilla Taş’tan Ekrem İmamoğlu’na çirkin sözler

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “Seçim kaybetmemiş bir CHP’liyim” sözlerine yanıt veren müzisyen Atilla Taş, İmamoğlu’na çirkin açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Atilla Taş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu hedef alarak, “Çok kurnazsın, sinsisin, samimiyetsizsin Ekrem!”

“15 yıldır CHP’liyim” diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Artı üye oldum, ilçe başkanı oldum, ilçe belediye başkanlığı yaptım, iki kez İBB’nin rakipsiz seçimini kazandım ve şu anki seçimleri kazandım. tabiri caizse hiç seçimi kaybetmemiş bir üye, biraz kibirli.” Onun için kimse benim CHP üyeliğimi tartışamaz” dedi. Şarkıcı Atilla Taş bu sözlere yanıt verdi.

Açıklamalarıyla adından söz ettiren müzisyen Atilla Taş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı. Atilla Taş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “CHP’lisiniz ama seçimi kaybetmediniz değil mi? Bütün mitinglerde bulundunuz. Seçim gecesi çıkıp ‘Kazanıyoruz!’ dediniz.” ” “Hepimizi aldattın. Ama tek kaybeden Kılıçdaroğlu ve sizsiniz. Her zaman kazanırsın, değil mi? Ne kadar kurnaz, sinsi ve samimiyetsizsin sevgili Ekrem!” diye yazdı.

İşte o yazı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu